سرویس Instant Apps اندروید حالا بیش از ۵۰۰ میلیون دیوایس را پشتیبانی می کند

اسمارت فون های همه ما مملو از اپلیکیشن ها هستند؛ اپلیکیشن هایی که بعضی از آن ها را برای رویداد یا هدف مشخصی دانلود می کنیم اما دفعات استفاده مان از آن ها به تعداد انگشتان دست هم نمی رسد.

این دسته از اپلیکیشن های غیر ضروری می توانند فضای حافظه را اشغال کرده و جا را برای محتوای مفید و کاربردی تر تنگ کنند. برای جلوگیری از بروز این مشکل، سال گذشته بود که گوگل سرویس Instant Apps را برای سیستم عامل اندروید به راه انداخت.

سرویس مذکور به کاربران این امکان را داده که بعضی اپلیکیشن ها را بدون نیاز به نصب و فقط از طریق مرورگر اجرا نمایند. در این صورت هم حافظه موبایل کمتر اشغال می شود و هم زمان کاربر برای دانلود و نصب اپلیکیشن ها تلف نخواهد شد.

سرویس Instant Apps به کاربران این امکان را داده که بعضی اپلیکیشن ها را بدون نیاز به نصب و فقط از طریق مرورگر اجرا نمایند

به گزارش گوگل، این سرویس مفید و کاربردی حالا از ۵۰۰ میلیون دیوایس اندرویدی در سراسر دنیا پشتیبانی به عمل می آورد: “از زمان انتشار رسمی این قابلیت در کنفرانس I/O امسال، ما سخت در تلاش بوده ایم که شمار دستگاه های پشتیبانی کننده از Instant Apps و دسترسی به آن را گسترش بدهیم تا کاربران ما بتوانند بدون نیاز به نصب اپلیکیشن ها را اجرا نمایند. هیجان زده ایم از این که اعلام کنیم حالا ۵۰۰ میلیون دیوایس اندرویدی از سراسر دنیا که به گوگل پلی دسترسی دارند می توانند از قابلیت Instant Apps بهره ببرند.”

بد نیست بدانید که Vimeo، Jet و NYTimes Crosswords جزو مهم ترین اپلیکیشن هایی هستند که از این قابلیت پشتیبانی به عمل می آورند.

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.
دیدگاهی ارسال نشده است!